Obrazce v polích

9. 07. 2019 14:48:12
Objevují se každoročně po celé planetě, mají svá období i místa výskytu, letos si více než tradiční Anglii, oblíbily Francii, věnovaly jí celý červen, objevovaly se nové a další denně i vícekrát. Naším polím věnují 7.a 8.měsíc.
Zdobí naši planetu na přesně určených místech odpradávna - na křížení energetických linií! Planety i bytosti mají svůj energo - informační systém, o tok energií musí být pečováno, blok způsobuje nemoc a musí být odstraněn.

. Akupunkturní jehličkou u člověka - kruhem v obilí nebo menhirem na Zemi. Tok kosmických a zemských energií Jang a Jin je tím harmonizován.

Energetický nesoulad znamená nemoc či přírodní katastrofy. Kruhy a obrazce na planetě - na vodě, ledu, sněhu, v hlíně, písku či rozličných plodinách (agrosymboly), na skaliskách (petroglyfy) - vytvoří energetický vír, propojující nebe se zemí, vírovité struktury se vzájemně propojují a obohacují energetický obal bytostí a planet. Vše ve vesmíru je založeno na souladu energií. Narušení toků znamená kolaps a smrt. Mnozí lidé si tohle neuvědomují a ničí sebe, ostatní i planetu. Vesmír má však tendenci k harmonii!

Obrazce souvisí i se světovým poselstvím - planeta je 1 celek! Život na ní též...

Přírodní národy zachovávaly úctu k planetě, jejím darům i sobě navzájem. Vyšší bytosti, jež navštěvovaly planetu, nazývali bohy. Za kruhy vytvořené v plodinách jim děkovali, radovali se v nich a tančili, ohradili je kůly či kameny, aby tvar zachovali co nejdéle a bohové k nim opět sestoupili. Dle tvaru si stavěli i svá obydlí. Komunikace s Tvůrci kruhů a ochránci planety tak započala.

Starověké národy komunikovali s bohy neustále a získávali od nich znalosti. Egypťané byli nahnáni do škol a vyučováni božstvy, jež přilétali v plavidlu Ben-Ben, dle něhož Egypťané stavěli stély. Ve starověkém Řecku nejznámějším místem komunikace s bohy byly Delfy, bůh Apolón sem přilétal "cestou větru", syn Asklépios léčil na dodnes vysoce energetické planině v Epidauru. Indové vzpomínají na 3 obrovská města bohů na obloze - zlaté, stříbrné a diamantové, z nichž vylétala menší plavidla zvaná vimany. Střední a jižní Amerika nezapomněla na kontakty a přítomnost bytostí odjinud dodnes - jsou s nimi v kontaktu stále - diskovité objekty přistávají na stolových horách, lidé se s bytostmi vítají jako s dávnými bohy, obrovské doutníkové objekty 1 km dlouhé létají neustále do kráteru sopky Popocatepetl nad hlavním městem Mexika a pomáhají uklidnit často běsnící vulkán.

Komunikace Strážců s dnešní civilizací a planetou probíhá i prostřednictvím kruhů, obrazců, kódů, zvuků, vibrací, geometrických a matematických informací a zakódovaných zpráv - uložených na silná energetická místa linií a zlomů planety Země.Je to učebnice nové generace!Jednoduchý obrázek a text v poli by mohl pochopit a přečíst každý. Je zasazený do krajiny a nutno vzít v úvahu všechny souvislosti a znát i předchozí obrazce v krajině k pochopení celého významu poselství. Zakódované texty, binární a čárové kódy ponechme mladé počítačové generaci. Geometrické, matematické funkce, zvuky a vibrace, rozbory zrna, stébel, půdy a kovů nechť řeší současná věda - pokud má i v ČR schopné odborníky?

Božské bytosti z vyšších sfér - andělé i mimozemšťané - nás ochraňují a komunikují s námi neustále. Záleží na člověku, zda otevře své srdce k navázání kontaktu či telepatické komunikace. Před biblickým "zmatením jazyků" byla telepatie běžným dorozumívajícím prostředkem se vším živým na planetě. A tímto vynikajícím prostředkem zůstala. Nezmizela - existuje - zkomplikovali jsme si život tím, že jsme na ni zapomněli. Vše živé k nám hovoří a my to neslyšíme?

Mimozemšťané - strážci planety Země a vesmírní inženýři z Orionu udržující v chodu celou Sluneční soustavu - s námi též hovoří, a protože je neslyšíme, malují nám moudré inteligence do polí po celé planetě důležité zprávy a informace, o tom, co se děje a bude dít, abychom na změny byli připraveni. Záleží na lidstvu, zda změní svůj postoj k vesmíru, planetě i sobě navzájem a přicházející změny a informace se naučí přijímat s klidem v duši.

Autor: Tonička Plíšková | úterý 9.7.2019 14:48 | karma článku: 17.78 | přečteno: 561x

Další články blogera

Tonička Plíšková

Kruhy v obilí nemáme - neboť jsme si jich nevážili!

Na letošním setkání badatelů na Slovensku, to řekl známý slovenský odborník. Letos je to už tak i u nás v ČR. Ozdobena nádhernými tvary je celá Evropa! Nám nezbývá - než těšit se a doufat.Divní "odborníci"hovořili za národ i v ČT.

21.7.2019 v 0:24 | Karma článku: 18.48 | Přečteno: 616 | Diskuse

Tonička Plíšková

2.červenec - Světový den UFO

Lidstvo se s ufíčky i mimozemskými bytostmi setkává od pradávna.Všechny dávné vyspělé pozemské civilizace byly s vesmírnými učiteli v kontaktu a uctívali je a popisovali jako svá božstva.Posvátné knihy i stavby doložily historii.

2.7.2019 v 8:42 | Karma článku: 15.70 | Přečteno: 311 | Diskuse

Tonička Plíšková

UFO kongres na poušti v Kalifornii a v ČR?

Hvězdné osobnosti filmové i vesmírné i badatelské se setkají na kalifornské poušti 31.5. -3.7. 2019. Vesmírná obloha i filmové nebe se rozzáří. ČR se již zazelenala a rozzářila - je též připravena k přivítání vesmírných bytostí.

9.5.2019 v 18:48 | Karma článku: 13.51 | Přečteno: 286 | Diskuse

Další články z rubriky Věda

Jan Tomášek

Jak vzniká bílkovina

Bílkoviny jsou vlastně všude kolem nás - živočichové - rostliny - ale co to je a jak vznikají, to například mě zas tak jasné nebylo... Myška a sýr ... správný popud pro zkoumání bílkovin.

23.8.2019 v 17:06 | Karma článku: 6.87 | Přečteno: 177 | Diskuse

Petr Hlinomaz

Jak správně předpovědět počasí

Nekoukej do mobilu, ale nahoru. Asi tak bych to shrnul. Zvykli jsme si spoléhat na moderní technologii, jenže i ta může často zklamat.

23.8.2019 v 8:49 | Karma článku: 7.95 | Přečteno: 234 | Diskuse

Dana Tenzler

O muži, který zachránil celý svět

Ne, dnešní blog nebude o ekologii. Nebude o samozvaných hrdinech, kteří se perou o místo před kamerou. Bude o člověku, který opravdu zachránil svět. Zcela potichu a bez účasti médií. (délka blogu 5 min)

22.8.2019 v 8:00 | Karma článku: 45.12 | Přečteno: 7062 | Diskuse

Petr Hlinomaz

Ochrany životního prostředí se ujal extrémismus

Antropogenní vliv skleníkových plynů úzce souvisí s ochranou životního prostředí, přesto někteří tento jasný fakt stále nedokáží pochopit, dokonce to považují za faul, neboť zejména oxid uhličitý přeci naopak životu prospívá.

21.8.2019 v 8:42 | Karma článku: 10.77 | Přečteno: 552 | Diskuse

Jan Mestan

V plochou Zemi podle časopisu Forbes věří zhruba třetina mileniálů

Mileniálové ve Spojených státech, zdá se, často nevnímají Zemi kulatě. Ale jako placku. Zbytek světa na tom nebude lépe.

20.8.2019 v 10:46 | Karma článku: 16.75 | Přečteno: 678 | Diskuse
Počet článků 268 Celková karma 17.32 Průměrná čtenost 2716

Historička, nezávislá publicistka, spisovatelka a badatelka:    www.kruhy-v-obili.cz                   

E-knihy:  https://www.ebux.cz/index.php?pg=1&autor=107011&ofs=1

Svět v němž žijeme se rychle mění - nebuďme ovcemi a otroky systému - poznejme pravou podstatu bytí člověka, lidstva, planet i vesmíru. Člověk je dokonalá vesmírná bytost - má právo zbavit se závislostí, lpění a okovů.

         

 

                       

 

                

 

         

 

 

             

Najdete na iDNES.cz